AngelBeds - ekskluzywne legowiska dla psa

Koszyk

Dostawy i Zwroty

Dostawa

 1. Koszt dostawy za pośrednictwem kuriera:
 • Kurier GLS przy przedpłacie na konto bankowe = 18,00 zł
 • Kurier GLS za pobraniem  – 22,00 zł
 1. Odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu kontakcie telefonicznym +48 609 608 926 w naszej pracowni przy ul. 22 Lipca 26A/16, 67-120 Kożuchów (woj. lubuskie)
 2. Nie odebranie przesyłki przez Klienta: koszt powrotu przesyłki jak i ponowne je nadanie ponosi Kupujący.
 3. W przypadku zamiany lub zwrotu zakupionego towaru, koszt ponownej wysyłki ponosi Zamawiający.
 4. Przesyłki Międzynarodowe – prosimy o kontakt mailowy na biuro@angelbeds.pl w celu ustalenia indywidualnych kosztów przesyłki.
 5. Czas realizacji: 5-6 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Zamiana i zwroty

 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym www.angelbeds.pl objęte są roczną gwarancją (gwarancją nie jest objęte zniszczenie produktu związanego z jego nieprawidłowym użytkowaniem).
 2. Zamawiający, zgodnie z prawem, może zrezygnować z zakupu w terminie 10 dni roboczych od daty dostarczenia towaru, jeżeli nie jest to produkt spersonalizowany *
 3. W przypadku reklamacji wynikającej z dostarczenia produktu niezgodnego z opisem lub uszkodzonego z winy sklepu, istnieje możliwość wymiany uszkodzonego produktu na nowy nieuszkodzony jeśli towar będzie nadal dostępny w naszej ofercie, wymienienia na inny produkt w podobnej cenie lub zwrotu pieniędzy* Produkt personalizowany (na zamówienie, tzn. haftowane imię, wzory itp.) nie podlega zwrotowi:
  Dz.U.2000.22.271 Art.10 ust.3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:
  (…) p.4 świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą

 

 

1 comment

 1. angelbeds Post author

  Witam, dzięki za komentarz. Strona jest bardzo młoda, SEO dopiero zaczyna działać. Jeszcze troszkę i strona będzie widoczna w google 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *