AngelBeds - ekskluzywne legowiska dla psa

Koszyk

Sposoby Płatności

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty oferowane przez naszą firmę. Inne, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie odrębnych ustaleń.

Formy i sposoby płatności:

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 5 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

Gotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie przy ul. 22 Lipca 26A/16, 67-120 Kożuchów (woj. lubuskie) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu +48 609 608 926

Przedpłata na konto bankowe

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *