Legowisko dla psa do prania – jak utrzymać posłanie w dobrej kondycji?

Dobrej jakości legowisko to nie tylko miejsce odpoczynku i relaksu dla Twojego psa, ale także oryginalny dodatek do każdego wnętrza. Mówi się, że „brudny pies to szczęśliwy pies”. Gorzej, gdy brudne z czasem staje się legowisko. Podpowiadamy dlaczego legowiska dla psa do prania to rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli psów.

Zastanawiasz się jakie posłanie dla swojego pupila wybrać? W ofercie AngelBeds znaleźć można posłania, które wykonane są tylko i wyłącznie z materiałów tapicerskich, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i klasą ścieralności. Posłania wypełnione są antyalergiczną kulką silikonową, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, puszystość oraz sprężystość. Antyalergiczna struktura sprawia, że wszystkie mikroorganizmy, grzyby i roztocza nie mają szans na rozwój.

Wiosenne odchudzania razem z psem? Czemu nie?

Rozbieralne legowisko to opcja dla osób, których psy często po spacerach są brudne i przemoknięte. Takie legowisko w dowolnym momencie można wyprać. Jak to zrobić?

  • Przygotuj legowisko do prania,
  • Rozepnij wszystkie zamki,
  • Wyjmij wkłady,
  • Umieść posłanie w pralce,
  • Użyj łagodnych środków piorących,
  • Pierz w temperaturze 30 stopni Celsjusza.

Jak wyczyścić legowisko dla psa ręcznie?

Legowisko dla psa do prania można także czyścić ręcznie. Plamy i zabrudzenia należy usuwać za pomocą ściereczki oraz roztworu wody i mydła (temp. 30 st. C) lub z użyciem łagodnych środków czyszczących. Pamiętać należy również o tym, by nie czyścić posłania agresywnymi środkami chemicznymi zawierającymi rozpuszczalniki i wybielacze. O tym jak wyglądają wkłady i zapięcia możesz obejrzeć:

Legowiska AngelBeds po prania zawsze zachowują swój oryginalny, pierwotny kształt Warto jednak po wyjęciu z pralki suszyć je rozwieszając na sznurze lub pozostawić na podłodze do całkowitego wyschnięcia przez 24 godziny. Po tym czasie można spowrotem uzupełnić wkłady.

Jak często prać legowisko?

Każdy właściciel czworonoga wie jak pachnie zmoknięty pies. Obroże, smycze i legowiska zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym są wystawione na poważną próbę zapachową. Błoto, kurz, deszcz i psia ślina na legowisku może być świetnym miejsce do rozwoju bakterii, grzybów i mikrobów. Nie ma „złotego środka” jak często prać posłanie dla psa. Akcesoria takie jak szarpaki, zabawki, piłeczki i obroże należy prać tak często jak chcemy. Możemy to zrobić ręcznie lub za pomocą szczoteczek i gąbek, które skutecznie usuwają kurz, błoto i inne zanieczyszczenia. Podobnie jest z praniem legowisk. Można to zrobić w dowolnym momencie. Wielu klientów używa do tego łagodnych środków piorących (bez zawartości drażniących środków zapachowych). Posłanie można wirować na niskich obrotach (pamiętać należy o zapięciu wszystkich zamków).

Decydując się na zakup legowiska wielu właścicieli zwraca uwagę na wygodę i ładny wygląd. Warto jednak zwracać również uwagę na funkcjonalność. W ofercie AngelBeds znaleźć można legowiska rozbieralne, które z powodzeniem można prać w pralce. Wszyte zamki, wysokiej jakości materiały i wypełnienie kulką silikonową gwarantują, że legowisko będzie wyglądać doskonale przez długi czas.

Mateusz Stępniak

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję