Dostawy i zwroty

Dostawa

 1. Koszt dostawy za pośrednictwem kuriera:
 1. Odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu kontakcie telefonicznym +48 609 608 926 w naszej pracowni przy ul. 22 Lipca 26A/16, 67-120 Kożuchów (woj. lubuskie)
 2. Nie odebranie przesyłki przez Klienta: koszt powrotu przesyłki jak i ponowne je nadanie ponosi Kupujący.
 3. W przypadku zamiany lub zwrotu zakupionego towaru, koszt ponownej wysyłki ponosi Zamawiający.
 4. Przesyłki Międzynarodowe – prosimy o kontakt mailowy na biuro@angelbeds.pl w celu ustalenia indywidualnych kosztów przesyłki.
 5. Czas realizacji: 5-6 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
 6. Przy zamówieniu powyżej 500,00 zł dostawa na terenie naszego kraju jest bezpłatna.

Zamiana i zwroty

 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym www.angelbeds.pl objęte są roczną gwarancją (gwarancją nie jest objęte zniszczenie produktu związanego z jego nieprawidłowym użytkowaniem).
 2. Zamawiający, zgodnie z prawem, może zrezygnować z zakupu w terminie 10 dni roboczych od daty dostarczenia towaru, jeżeli nie jest to produkt spersonalizowany *
 3. W przypadku reklamacji wynikającej z dostarczenia produktu niezgodnego z opisem lub uszkodzonego z winy sklepu, istnieje możliwość wymiany uszkodzonego produktu na nowy nieuszkodzony jeśli towar będzie nadal dostępny w naszej ofercie, wymienienia na inny produkt w podobnej cenie lub zwrotu pieniędzy.

  * Produkt personalizowany (na zamówienie, tzn. haftowane imię, wzory itp.) nie podlega zwrotowi:
  Zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta (Dz. U. 2014 poz 827 art. 38) produkty personalizowane (haftowane, grawerowane) nie podlegają zwrotom, gdyż ich personalizacja uniemożliwia dalszą sprzedaż.
  pkt 3 art. 38 mówi, że nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość w przypadku umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. A zatem, jeśli dany produkt lub świadczenie zostało wykonane ściśle według dyspozycji kupującego, to nie jest możliwy zwrot towaru wykonanego na zamówienie.

 

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję