kategorie

Legowiska dla szczeniąt

Pierwsze miesiące życia są dla szczeniaków okresem intensywnego wzrostu i nieustającego odkrywania świata. W tym czasie nasze zwierzęta to istne wulkany energii, którym ciężko dotrzymać tempa. Nic więc dziwnego, że potrzebują one średnio 18-20 godzin snu dziennie. Komfortowe, odpowiednio dobrane legowisko dla psa to doskonały pomysł na to, aby wypoczynek był dla naszego pupila maksymalnie regenerujący. To również świetny sposób na to, by wyrobić w zwierzęciu nawyk użytkowania własnego posłania i zniechęcić do korzystania z łóżek domowników.

Legowisko dla szczeniaka – jakie wybrać?

Najważniejszym kryterium wyboru legowiska dla szczeniaka jest jego komfort. Aby zwierzę czuło się swobodnie, należy zapewnić mu posłanie dostosowane do jego rozmiarów. Łóżko dla psa powinno być przytulne, ale jednocześnie na tyle duże, by zapewnić mu pełną swobodę ruchów. Legowiska dla szczeniaka nie można kupować na wyrost – trzeba regularnie je wymieniać wraz ze wzrostem i rozwojem zwierzęcia. Warto również zadbać o to, materiał ich wykonania był odporny na gryzienie, żucie, zadrapania oraz łatwy w czyszczeniu – na wypadek, gdy naszemu młodemu pupilowi przydarzy się wpadka.

AngelBeds – najlepsze legowiska dla Twoich szczeniaków

Producent artykułów dla zwierząt AngelBeds oferuje najwyższej jakości legowiska dla szczeniaków, które można w pełni spersonalizować w zależności od Waszych preferencji. Dla każdego z oferowanych modeli łóżek dla psów umożliwiamy samodzielny wybór:

  • rozmiaru produktu (xs - xxxl)
  • zewnętrznego oraz wewnętrznego materiału wykonania (Alcala, Ecru, Fresh, Makalu, Pik, Ripcord),
  • koloru nici,
  • imienia, jakie ma być umieszczone na przedniej części posłania,
  • pozostałych detali, np. kształtu psich łapek.

Należy podkreślić, że cena legowisk nie zależy od ich personalizacji. Dzięki AngelBeds już dziś możesz tanio sprawić swojemu szczeniakowi legowiska wykonane z najwyższej jakości materiałów tapicerskich. Nasze posłania są w pełni rozbieralne, dzięki czemu możesz je swobodnie wyprać w temperaturze 30 stopni Celsjusza.


Przeczytaj na blogu

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.16

Na podstawie: 21 opinii

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję