kategorie

Legowisko dla labradora

Asortyment firmy Angel Beds obejmuje posłania dla dużych psów, w tym legowisko dla labradora. Jest to popularna rasa wybierana przez mieszkańców bloków oraz domów, w których pojawiły się dzieci. Są przyjazne, towarzyskie i wyjątkowo cierpliwe wobec najmłodszych. Labradory to także łasuchy, w związku z czym trzeba im zapewnić dużą dozę aktywności fizycznej. Zarówno po posiłku, jak i po wysiłku potrzebne jest odpowiednie posłanie do odpoczynku. Nasze produkty to propozycja, którą pokocha każdy pies!

Praktyczne legowisko dla labradora

Wspomniane zamiłowanie do jedzenia wymaga od opiekunów kontroli wagi czworonoga poprzez częste spacery. Labradory uwielbiają się brudzić, dlatego właściciel musi być przygotowany na częstsze sprzątanie, bo właśnie wtedy mają ku temu idealną okazję. Nawet jeśli umorusany pupil po powrocie od razu wskoczy w legowisko dla psa labradora, nasi klienci nie muszą się martwić! Oferujemy produkty, które łatwo utrzymać w czystości. Solidne materiały są odporne nie tylko na wielokrotne pranie, lecz także bardzo wytrzymałe. Jest to szczególnie istotne ze względu na dużą masę psa. Baczną uwagę zwracamy także na odpowiednie wypełnienie. Oferowane produkty wypchane są miękką, odporną na odkształcenia pianką, która w optymalny sposób izoluje podopiecznego od podłogi. Fakt ten zasługuje na podkreślenie również w kontekście problemów ze stawami, z którymi na starość często zmagają przedstawiciele tej rasy - dzięki właściwej miękkości posłania marki Angel Beds mogą służyć również jako wyposażenie ortopedyczne.

Wygodne i stylowe legowiska dla labradorów

Jako duże psy labradory wymagają obszernego posłania. Lubią się przeciągać w trakcie snu, a także leniuchować, kiedy spędzają czas w mieszkaniu. Wybierając nasze legowiska, zapewniacie Państwo swoim pupilom pełną swobodę ruchów i pierwszorzędny komfort. W firmie Angel Beds dajemy naszym klientom wiele możliwości związanych z personalizacją posłań. Każde z nich może mieć kolor, materiał, nici oraz wykończenie w pełni dopasowane nie tylko do temperamentu, umaszczenia i wielkości Waszego labradora, lecz także elementów wykończenia wnętrza, dzięki czemu będzie z nimi tworzyć harmonijną kompozycję.


Przeczytaj na blogu

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.22

Na podstawie: 27 opinii

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję