kategorie

Legowisko dla maltańczyka

Oferujemy wysokiej klasy, niezwykle stylowe legowiska dla maltańczyków. Te małe, białe pieski cieszą się bardzo dużą popularnością zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi oraz kobiet. Mało kto wie, że jest to jedna z najstarszych ras na świecie. W małym ciele skrywa się duży temperament, sprawiający, że maltańczyk jest ruchliwy, aktywny, bardzo towarzyski i skory do zabawy. Z tego powodu maltańczyk to pies, który potrzebuje odpowiedniego legowiska do regeneracji, zarówno podczas drzemek, jak i nocnego wypoczynku. Nasze legowisko dla maltańczyka w pełni odpowiada oczekiwaniom najbardziej wymagających czworonogów!

Komfortowe posłanie dla maltańczyka

Mimo swojego imponującego, nieco "zabawkowego" wyglądu, maltańczyki nie mają sierści, która wymaga specjalnego materiału, z jakiego ma zostać wykonane legowisko dla psa. Niemniej jednak, tak jak wspomnieliśmy, posłanie musi być bardzo komfortowe. Jako psy bardzo aktywne i chętnie spędzające czas na zabawie, mają większe zapotrzebowanie na sen. Z tego powodu stawiamy na miękkie wypełnienie naszych posłań, które zapewnia odpowiednią izolację względem twardego podłoża. Modele z tej kategorii mają rozmiar optymalnie dopasowany do wielkości tej rasy. Jest to o tyle istotne, że maltańczyk jest ruchliwy nawet podczas snu, w związku z czym należy zapewnić mu odpowiednią swobodę ruchów.

Personalizowane legowiska dla maltańczyków

Jako pies bardzo towarzyski, maltańczyk powinien możliwie jak najwięcej czasu spędzać w pobliżu opiekuna. W innym przypadku może czuć się samotny. W praktyce oznacza to, że zazwyczaj legowisko dla maltańczyka będzie znajdować się w salonie. To z kolei powoduje, że należy od niego wymagać nie tylko wspomnianej funkcjonalności, lecz także wysokich walorów estetycznych. Posłania dla maltańczyków marki Angel Beds to rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagających dekoratorów wnętrz. Stawiamy na starannie wyselekcjonowane, wysokogatunkowe materiały i dajemy naszym klientom duże pole do popisu w kwestii personalizacji wyrobów. To Państwo decydujecie o rodzaju i kolorze tkanin, nici oraz sposobie wykończenia. Dzięki temu bez problemu dopasujecie legowisko dla psa maltańczyka do pozostałych elementów aranżacji danego wnętrza!


Przeczytaj na blogu

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.23

Na podstawie: 28 opinii

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję