kategorie

Legowisko dla mopsa

W asortymencie firmy Angel Beds znajdziecie Państwo między innymi legowisko dla mopsa. Jest to kultowa rasa wywodząca się z dworu chińskiego cesarza. Jej przedstawiciele mają charakterystyczny wygląd i zachowanie. Przebojowość, kontaktowość, towarzyskość i inteligencja czynią z niego doskonałego towarzysza. Z kolei krótka kufa decyduje o unikalnym wyglądzie. Oferujemy posłania dla mopsa, dzięki którym pupil może cieszyć się optymalnymi warunkami do odpoczynku po całym dniu wrażeń i zabaw!

Oryginalne legowsko dla mopsa

Wspomniana krótka kufa to element fizjonomii, który decyduje o wyjątkowym charakterze mopsa, jednak równocześnie jest dość problematyczny dla opiekuna. Ze względu na ten aspekt pies jest podatny na alergie wziewne oraz może mieć problemy ze snem. Biorąc pod uwagę potrzeby przedstawicieli tej rasy, zaprojektowaliśmy legowisko dla mopsa ze specjalnym podwyższeniem, które pozwala na wygodne ułożenie głowy i zminimalizowanie chrapania.

Postawiliśmy także na antyalergiczne materiały i optymalne wymiary, dzięki czemu Państwa mops poczuje się swobodnie, a ryzyko uczulenia będzie minimalne. Każde posłanie dla mopsa wykonujemy na indywidualne zamówienie zgodnie z wytycznymi dotyczącymi koloru, tkaniny oraz sposobu wykończenia.


Przeczytaj na blogu

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.24

Na podstawie: 29 opinii

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję