kategorie

Legowisko dla westa

Radosne i chętne do zabawy - właśnie takie są psy rasy West Highland White Terrier, dla których legowiska czekają w tej kategorii. Żywe, wesołe i aktywne czworonogi wymagają dużej aktywności fizycznej każdego dnia. Równie ważny jest też odpowiedni wypoczynek i regeneracja. Legowisko dla westa marki Angel Beds to wyposażenie klasy premium, które zarówno swoim wyglądem, jak i walorami użytkowymi z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom!

Idealne legowisko dla westa

Jakie są idealne posłania dla westa? Miękkie, przytulne i odpowiednio odizolowane od podłogi. Ponadto wypełnione hipoalergicznym materiał i pokryte tkaniną tapicerską. Psy tej rasy czasami mają problemy z infekcjami oczu oraz alergiami skóry, dlatego warto zminimalizować potencjalnie szkodliwe czynniki. W okresie linienia gubią dużo sierści, co sprawia, że tapicerowany pokrowiec to świetny wybór, ponieważ da się go w prosty sposób wyczyścić. 

W naszym sklepie kupicie Państwo legowisko dla westa, które spełnia powyższe wymagania i jest wykonywane na zamówienie, tzn. dostosowane do indywidualnych preferencji pod względem koloru, materiału oraz sposobu wykończenia. Przy okazji warto zaznaczyć, że cena naszych legowisk dla westów zależy od użytych materiałów i rozmiarów, a w naszym portfolio mamy rozwiązania na każdą kieszeń.


Przeczytaj na blogu

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.27

Na podstawie: 32 opinii

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję