kategorie

Legowisko dla yorka

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi wysokiej klasy legowiska dla yorków. Przedstawiciele tej rasy psów mają wyjątkowy temperament. Yorkshire terrier, chociaż wydaje się niepozorny, z pewnością nie jest zwierzakiem kanapowym. Inteligentny, odważny, niezależny, pewny siebie i niezwykle śmiały, potrzebuje codziennej dawki ruchu, eksploracji oraz kontaktów z innymi psami. Nie ma jednak zbyt dobrej kondycji i szybko się męczy, a co za tym idzie, dobre posłanie dla yorka musi zapewniać mu właściwe warunki do odpoczynku. 

Wygodne i funkcjonalne legowiska dla yorków

Wybierając produkty marki Angel Beds możecie mieć Państwo pewność, że stworzycie swojemu yorkowi miejsce do spania i regeneracji, które z pewnością potraktuje jak swoje własne! Legowisko dla psa yorka z naszej oferty to wyrób niezwykle komfortowy i wygodny, a przy tym, co niezwykle istotne, w pełni dopasowany do jego niewielkiego rozmiaru. W przypadku miniaturowych psów posłanie nie może być ani za małe, ani za duże. Wielkość to czynnik, który nie tylko odpowiada za poczucie bezpieczeństwa, lecz musi zapewniać pełną swobodę ruchu podczas snu i dziennego wypoczynku. Drugim istotnym aspektem jest odpowiednia trwałość i odporność na eksploatację. York szczególnie w młodym wieku może przejawiać silne tendencje do gryzienia, dlatego w naszych wyrobach stawiamy na starannie wyselekcjonowane materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Stylowe posłanie dla yorka

Stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów i ich psów. Wszystkie legowiska dla yorków wykonujemy na indywidualne zamówienie. Stoimy na stanowisku, że od posłania należy oczekiwać nie tylko funkcjonalności, lecz także pierwszorzędnych walorów wizualnych. Zwłaszcza w przypadku yorków, które większość czasu spędzają w towarzystwie swoich opiekunów, jest to szczególnie istotne. Posłanie staje się integralnym elementem wystroju, dlatego warto zadbać, by było dopasowane do aranżacji. Klienci firmy Angel Beds sami decydują o kolorze i rodzaju materiałów, nici, a także sposobie wykończenia. Haft imienia czworonożnego przyjaciela pozwala z kolei na spersonalizowanie legowiska, czyniąc z niego niezwykle stylowy dodatek!


Przeczytaj na blogu

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.28

Na podstawie: 33 opinii

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję