kategorie

Dla domu

Modne dekoracje z bawełny

Naszą specjalnością są legowiska dla psa i kota, ale to nie jedyni klienci, o których komforcie myślimy. Dbamy także o dobre samopoczucie ich właścicieli – czyli Was! Dlatego właśnie część naszej oferty tworzą poduszki dekoracyjne, idealne do wystroju mieszkania i domu. Sięgamy po modne wzory, atrakcyjne hafty oraz wysokiej jakości tkaniny, aby ułatwić Wam aranżację takiego wnętrza, w którym będziecie czuć się naprawdę sobą.

cena od 45,00 zł
cena od 45,00 zł
cena od 39,00 zł
cena od 39,00 zł
cena od 40,00 zł

Dekoracje do domu w przeróżnych wzorach

Wnętrze, które zachęca do odpoczynku w gronie rodziny? Takie, które jest pełne przytulnych elementów, jak bawełniane poduszki dekoracyjne. Tworzymy dodatki w modnych odsłonach, pilnie śledząc najnowsze trendy wnętrzarskie. Mamy więc marokańską koniczynę, skandynawskie renifery, orientalne wzory, a także bawełniane poszewki z zabawnymi napisami. Poduszka z haftem lub przyciągającą wzrok aplikacją stanie się ciekawym elementem wystroju domowego wnętrza, a dodatkowo zapewni Wam mnóstwo wygody – także wówczas, gdy pupil będzie chciał do Was dołączyć, opuszczając na moment swoje legowisko.

Nasza oferta obejmuje również zamówienie indywidualne: możesz wybrać model, kolor materiału i nici do wyhaftowania tekstu, a także wzór tekstu.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.85

Na podstawie: 10 opinii

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję