Blog

Jeśli Twój pies wyje w nocy, szczeka lub głośno piszczy przez sen, może skutecznie zakłócić wypoczynek domowników i być prawdziwym utrapieniem dla sąsiadów. Dowiedz się, czemu psy wyją i jak sobie z tym poradzić.

Zdarza się, że pies – nie tylko szczeniak – sika na legowisko, łóżko lub w innych miejscach w mieszkaniu. Sprawdź, jakie mogą być tego powody i jak temu zapobiec.

Okazuje się, że uważna obserwacja śpiącego psa może dać Ci kilka cennych wskazówek dotyczących jego charakteru i aktualnego nastroju. Sprawdź, dlaczego pies kładzie się na plecach, boku lub brzuchu i co to oznacza!

Sprawdź, jaki materiał na legowisko dla psa sprosta najwyższym wymaganiom i połączy w sobie walory praktyczne oraz estetyczne! Dowiedz się, na co zwracać uwagę podczas wyboru tkaniny na posłanie dla czworonoga.

Miejsce dla psa w domu jest często w legowisku. Podpowiadamy, gdzie powinno znajdować się posłanie, by pupil mógł się czuć w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Wybór posłania dla czworonoga nie może być przypadkowy. Sprawdź, jakie legowisko dla psa kupić i na co zwrócić uwagę, aby zapewnić komfort swojemu przyjacielowi!

Dobrej jakości legowisko to nie tylko miejsce odpoczynku i relaksu dla Twojego psa...

Mimo iż zima w tym roku nie była najsurowsza to z niecierpliwością czekamy na pierwsze oznaki wiosny!

Jak dobrać legowisko dla naszego psa? Każdy z nas ceni sobie wygodę w postaci dużego dobranego dla nas łóżka.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jest wierny i często staje się dopełnieniem naszych rodzin.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję