kategorie

Legowiska dla dużych psów

Duży może więcej, ale też potrzebuje więcej, dlatego w Angel Beds proponujemy wysokiej klasy personalizowane legowisko dla dużego psa. W sprzedaży mamy posłania dla wszystkich najpopularniejszych ras, także dla największych osobników w rozmiarze XXL. Wszystkie legowiska z naszym logo są wykonane niezwykle solidnie, mają oryginalne wzornictwo i pierwszorzędne walory użytkowe. Legowiska dla dużych psów to niezawodny sposób, by zapewnić czworonogom najlepsze warunki do relaksu, wypoczynku i regeneracji po całym dniu aktywności.

Posłanie dla dużego psa

W zdecydowanej większości przypadków duży pies wymaga sporej dawki aktywności fizycznej. Liczne spacery i zabawy na wolnym powietrzu dają wiele okazji do ubrudzenia. Dlatego wybierając legowisko dla dużego psa, należy zwrócić uwagę, by było wykonane z materiałów łatwych do czyszczenia i miało elementy wykończenia pozwalające na bezproblemowe ściągnięcie pokrowca. Inaczej jego odświeżenie może być utrudnione. Duże posłanie tego typu ze względu na pokaźną wagę czworonoga powinno mieć także wzmocnioną konstrukcję.

Legowisko dla psa XXL

W sprzedaży mamy szeroką gamę legowisk dla dużych psów w wielu wariantach. Są to wysokiej klasy wyroby wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Mają dopracowaną konstrukcję oraz wymiary zapewniające swobodę ruchu największym pupilom. Dzięki wypełnieniu specjalną pianką nie są podatne na odkształcenia, co sprawia, że ich zakup to inwestycja na lata. Duże legowisko dla psa marki Angel Beds to produkt nie tylko w pełni funkcjonalny, lecz także niezwykle atrakcyjny wizualnie. Wszystkie modele wykonujemy na indywidualne zamówienie. Korzystając z kreatora dostępnego na naszej stronie, możecie Państwo wybierać spośród modeli, które można dostosować do potrzeb pupila pod kątem materiału, nici, koloru oraz sposobu wykończenia. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na podkreślenie charakteru podopiecznego, lecz także dopasowanie posłania do pozostałych elementów aranżacji.


Przeczytaj na blogu

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.14

Na podstawie: 19 opinii

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję